czwartek, 4 września 2014

PARTY LIKE A LORD! SOMERSBYPamiętacie akcję Lorda Somersby, o której pisałam tutaj? To nie wszystko Lord ma dla Was więcej niespodzianek :D 
Mianowicie imprezę roku - PARTY LIKE A LORD, która odbędzie się w Instytutcie Wysokich Napięć w Warszawie,  już niebawem bo 27 września. 
Na imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje. Bilety można wygrać w promocji. Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord!
  Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre, brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”.

Jeśli chcecie bawić się na lordowskiej imprezie, zgłaszajcie się koniecznie do konkursu!
Do zobaczenia 27 września :) 
Więcej informacji na fb stronie https://www.facebook.com/events/961116180580584/Post powstał w ramach współpracy z marką SOMERSBY i jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :)